Ozonowanie

Poniższy cennik obejmuje zastosowanie certyfikowanych, najbardziej pożądanych na rynku urządzeń generujących ozon oraz kompleksową obsługę związaną z całym procesem dezynfekcji.


Ozon niszczy zarodniki przetrwalnikowe bakterii, pierwotniaki, grzyby i wirusy. Działanie bakteriobójcze wykazuje już w stężeniu ok. 13 μg/dm3 ( wirusy są bardziej wrażliwe na ozon niż bakterie). Ozon skutecznie niszczy wszystkie mikroorganizmy! Dezynfekcja pomieszczeń jest konieczna w przypadku szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich, hospicjów oraz firm związanych z przemysłem spożywczym, chemicznym. We wszystkich tych miejscach stężenie drobnoustrojów może być bardzo wysokie. Nasza oferta jest skierowana dla wszystkich, również do dezynfekcji mieszkań, samochodów, garaży, warsztatów. Przeprowadzenie dezynfekcji pozwala na pozbycie się bakterii i wirusów i zapewnia przyjemny zapach w pomieszczeniu. Żaden dostępny w sklepach środek nie da nam podobnego efektu. Nasza firma korzysta wyłącznie ze specjalistycznych metod, które gwarantują nam uzyskanie pożądanego rezultatu.

Zalety ozonowania:

 • Najskuteczniejsza metoda na rynku
 • Efekt natychmiastowy, bezpieczny i ekologiczny
 • Zabija wirusy, grzyby, pleśnie i usuwa nieprzyjemne zapachy
 • Odkaża wszystkie powierzchnie

 • Medspal oferuje Państwu pełen profesjonalizm, najlepszy sprzęt na rynku, a co najważniejsze szybkie i efektywne działanie. Zadbajmy o siebie i innych! Dezynfekcja jest najlepszą metodą ograniczenia rozprzestrzeniania się niebezpiecznego wirusa!

  Rodzaj
  ozonowanej
  przestrzeni
  Wymiary
  Cena
  Czas
  ozonowania
  Czas po którym można
  wrócić do pomiesczenia
  Z wietrzeniem
  Bez wietrzenia
  Pomieszczenie
  Do 10m2
  wys. do 3m
  5 zł/m2
  8-10 min
  15 min
  30 min
  Pomieszczenie
  Do 40m2
  wys. do 3m
  5 zł/m2
  15-20 min
  30 min
  1h
  Hala
  Do 250m2
  wys. do 3m
  5 zł/m2
  30 min
  45 min
  1,5h
  Pozostałe pomieszczenia o niestandardowych wymiarach, wysokości powyżej 3 m -
  indywidualna wycena oraz ustalenie czasu ozonowania.
  Samochody
  Osobowe
  50zł
  5 min
  15 min
  -
  Dostawcze
  100zł
  10 min
  15 min
  -
  Ciężarowe
  150zł
  15 min
  15 min
  -

  Dojazd - darmowy na terenie poznania i w gminach ościennych, przy zamówieniu obejmującym usługę na min. 350 zł. W pozostałych przypadkach, stawka ustalana jest indywidualnie.


  Wszystkie podane powyżej ceny są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie w przypadku: nietypowych wymiarów pomieszczenia, brak możliwości uszczelnienia pomieszczenia, wysoka wilgotność powietrza lub wysoka temperatura pracy.
  Ponadto przy dużych powierzchniach ceny ustalane są indywidualnie.